Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсымыз!

Саумалкөл №2 мектеп-гимназиясында нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы іс-қимылға бағытталған мемлекеттік органдардың қызметін үйлестіру жөніндегі аймақтық ведомствоаралық штаб отырысының хаттамасына сәйкес жастар арасында нашақорлықты ерте анықтау бойынша сауалнама жүргізілді.

Согласно протоколу заседания Регионального межведомственного штаба по координации деятельности государственных органов, направленной на противодействие наркомании и наркобизнесу от 21.12.2018 года пункта 2 «О проводимой работе по профилактике наркомании, алкоголизма и табакокурения в молодежной среде» в Саумалкольской школе-гимназии №2 было проведено анкетирование среди молодежи по раннему выявлению наркомании.