Қызылша ауруының алдын алу бойынша диктанттар

Солтүстік Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының хатына сәйкес Айыртау аудандық денсаулық басқармасының ақпараттық хаты негізінде №2 Саумалкөл мектеп-гимназиясында қызылша ауруының алдын алу бойынша диктанттар өткізілді. Диктантты 2-11 сыныптар жазды.
    На основании информационного письма Айыртауского районного Управления ООЗ,в соответствии с письмом Департамента ООЗ СКО, в Саумалкольской школе-гимназии №2 были проведены диктанты по профилактике кори. Диктант писали 2-11 классы.