«Асар» челленджі

«Қазақстан балалары – күзгі интерактив!» күзгі демалыстағы іс-шаралар барысында балалардың туыстарына, достарына көмек көрсету мақсатында «Асар» челленджі өтіп жатыр. Мектептің еріктілер қозғалысы да шетте қалмады және барлық сақтық шараларын сақтай отырып, челленджге белсенді қатысты.
    Челлендж «Асар»
    В ходе мероприятий на осенних каникулах «Дети Казахстана – осенний интерактив!» проходит челлендж «Асар» - помощь детей родным, близким. Волонтерское движение школы не остались в стороне и приняли активное участие в челлендже, соблюдая все меры предосторожности.

«Асар» челленджі
    Челлендж «Асар»